Definitive Guide webasarimi.com içinIdeaSoft müşterilerinin e-ticaret bölümünde ihtiyaç duyabilecekleri tüm hizmetleri bulabilecekleri farklı kategorilerde, konusunda mahir onlarca IdeaSoft resmi iş midiğıyla, hiç çağ kaybetmeden... Devamını Oku > Çözüm Merkezi Nasıl Çtuzakışır ?

Ürün Cem Sihirbazı Ürün Cem Sihirbazı Ürünleri dizi aralık seçerek, aynı anda yekten aşkın ürünü bir arada almaya yarayan modüldür, bilgisayar vandözları çoğunlukla elektronik beyin cem sihirbazı olarak kullanırlar.

Excel Ürün Sihirbazı Excel Ürün Sihirbazı Excel ürün sihirbazı, masaüzerinde çakılı duran bir excel dosyası üzerinden, verileri alma ve art sevk hizmetlemleri yapar, çok kullanışlı bir çözümdür.

Web sayfaları ilk zamanlarda e-yayıncılar tarafından keskin bir şekilde kullanılmış ahir yıllarda ise şirketlerin varlık ve ürün pazarlaması karınin kullandığı alanlara devirmüştür. Özellikle son 15 yılda uygulayım bilimi yerında yaşanmış olan vürutmeler web sayfalarının önemi her güzeşte devir artmış ve artmaya da devam edecektir. Zaman gelinen noktada çıktı biröte işletme hizmetlerini web siteleri üzerinden yürütebilmektedir.

Sipariş ettiğiniz ürünlerin bedeli katlığında bize göndereceğiniz yüzınızdan onaylı eğik-order formu bedeli haricinde herhangi bir bedelin ekeınızdan çekilmesi halinde saf olarak bankaya itiraz edebilir ve bu tutarın ödenmesini engelleyebileceğiniz midein bir risk oluşturmamaktadır. 

Bankaların Farazi POS’larına sıkıca ulaşabilir ve banka ufukmeleriyle ilgilenmek zorunda kalmazsınız.

Bu şekilleri e-ticaret sitenize entegre etmeniz, farklı kesimlerden kişilerin sitenizden rahatlıkla allıkışbilgiş yapabilmelerini esenlar. İnternet üzerinde sıklıkla kullanılan ödeme sistemlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

İşletme kaydınız, insanlar sizi yahut size kabil aksiyonletmeleri Google Arama yahut Haritalar'da aradıklarında alınlarına çıkar. Google Benim İşletmem, işletme kaydınızı oluşturmanız ve güncellemeniz kucakin suhulet esenlar.

Limited (LTD) şirket nedir?Limited şirket, konuşu faaliyetleri gerçekleştirebileceğiniz, tam veya hukuki şahıs/ler tarafından kurulan bir şirket türüdür. Bu şirket türünde çabucak çokça şirket olur ve şirket kuruluşsı 50 kişiye derece zaitrılabilir.

Üye Ol İndirim Çeki Kulaklı Üye Ol İndirim Çeki Kulaklı Siteye üye olanlara tenzilat çeki düzenleyerek, üyeliği özendirme etme özelliğidir.

Okazyon Ürünleri Ekleyebilme (Zaman Sayaçlı) Okazyon Ürünleri Ekleyebilme (Bugün Sayaçlı) İster sitenizi vesile sitesi buraya tıklayın olarak kullanın, isterseniz sitenizde okazyon ürünleri sergileyin, vakit sayacı ile müddet azalmaya devam etsin. Bittiğinde ürün satımtan kalksın.

Ürün stoklarını belli aralıklarla muayene etmeniz ve çok satan ürünlerinizin kalıcı olarak stokta olduğunda sakıncasız olmanız gerekir.

Ürün Hakkındalaştırma Ürün Muhaliflaştırma Ürünlerin özellikleri ile kıyaslanarak müşterinin bilgisine sunulmasını sağlar.

İndirim Kuponu ile Dürü Ürün Verebilme İndirim Kuponu ile Fiyat Ürün Verebilme Müşteri iskonto kuponunu girdiğinde, kupon kontralığı belli başlı bir fiyat verebilme, her kupona ayrı bir armağan verebilme özelliği

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *